Draudiminių eismo įvykių žalų reguliavimas:

Kodėl verta patikėti reguliuoti žalą mums?

Mes suteiksime pilną informaciją kaip elgtis atsitikus draudžiamajam įvykiui (prireikus atliksimę viską patys). Kokius dokumentus Jums reikia pristatyti. Prireikus suremontuosime. Gausime išmokas už remontus (Jums nereikės galvoti išmokės draudimas, ar ne. Nereikės laukti išmokos, kad galėtumėte pradėti remonto darbus).

Arba kreipkitės į draudimą, tik būkite tikri, kad viską išmanote ir dar kartą pagalvokite:

*Ar draudimo bendrovėje Jums tikrai viskas yra paaiškinama atsitikus draudžiamajam įvykiui? 
*Gal jie sako tai, ką nori, tiksliau ką reikia, ar tiesiog naudinga sakyti (kad sutaupyti draudimo pinigų, mažinant išmoką)? Ir prašo pasirašyti tada, kada jie nori, ir ką nori, kad Jūs pasirašytumėte? 
*Ar žinote, kad skubotai pasirašę Jūs galite negauti išmokos, arba gauti tik dalinę išmoką?
*Kaip pasikeis išmoka, jeigu rašydami paaiškinimą Jūs paminėsite kažką neteisingai? Gal tai lems išmokos mažinimą?

Ar kada atkreipėte dėmesį kaip elgiasi draudimo bendrovės, kai Jūs sakote "Noriu važiuoti į savo servisą, kuris nėra Jūsų sutartinis". Jie nedelsiant pradeda atkalbinėti. O ar žinote kodėl???

Draudimo bendrovė apžiūri taip, kaip jiems reikia t.y. jie siekia, kad išmokos būtų maksimaliai sumažintos (pvz: jeigu Jums įvažiavo į priekinę automobilio dalį, galimai draudimo bendrovė pažymės tik priekinį bamperį, nežiūrėdami ar pažeisti žibintai ir variklio gaubtas, ir t.t. išskyrus atvejus kai tai yra akivaizdžiai matoma). Na, o mes automobilį apžiūrime taip, kad įvertinti visus įmanomus pažeidimus susijusius su eismo įvykiu.